بازسازی ویلا

بازسازی ویلا یکی از بهترین انتخاب ها برای داشتن یک ویلای نو و جدید با هزینه کم میباشد. محل زندگی ما نیز مانند هر چیز دیگر نیاز به نگهداری و به روز رسانی دارد تا بتواند مدت زمان بیشتری به خواسته ها و نیاز های ما پاسخ بدهد. از این رو بازسازی ویلا کاری است که دیر یا زود باید برای ویلای خودمان هم آن را انجام دهیم و باید آمادگی آن را داشته باشیم تا در بهترین زمان بهترین پاسخ را به آن دهیم.

تجهیزات بروز

ابزار و تجهیزات به روز یکی از ارکان اصلی مجموعه ویلاسازی می باشد.

طراحی مدرن

طراحی های مدرن و به روز مجموعه ما باعث رضایت شما مشتریان ما می شود.

مهندسین باتجربه

در مجموعه ویلاسازی مهندسین باتجربه و باسابقه در حال فعالیت هستند.

مصالح درجه یک

یک ویلای اصولی به مصالحی عالی و مرغوب نیاز داردکه ویلاسازی حرف اول را می زند.

در بازسازی و مرمت ویلا باید نقشه‌های سازه، نقشه تاسیسات و نقشه معماری به طور کامل بررسی شوند تا بازسازی بدون آسیب به تاسیسات و سیم‌کشی‌ها انجام شود. همچنین در بازسازی ویلا مسائلی مانند مشخص کردن دیوارهای باربر و حمال هم اهمیت زیادی دارد، زیرا با خراب کردن یک دیوار اشتباهی کل سازه و ساختمان خراب شده و ریزش پیدا می‌کند.

بازسازی ویلا

شاید مربوط به قسمت‌های خاصی از ویلا باشد. احتمالا در آن شما فقط قسمت های ظاهری را تعویض مینمایید ، و یا به بازسازی قسمتی از پلان ویلا میپردازید.  نوسازی ویلا اما کمی ‌متفاوت است . در نوسازی ویلا در اکثر مواقع تمام زیر سازی ها و بخش های درونی سازه ویلا تعویض میشوند.  در برخی موارد پلان عوض شده و حتی در مواردی هم کل فضاها به جز اسکلت و فونداسیون دوباره نوسازی می‌شوند.

در واقع پس از نوسازی ویلا، شما با یک ویلای جدید با ظاهر و ویژگی های جدید و حتی نقشه و فضاهای جدید روبرو هستید. بسیاری از ویلاهای قدیمی که نقشه های قدیمی و فضاهای  دلگیری دارند، نیاز به نوسازی  خواهند داشت. اما در بازسازی شما احتمالا فقط با ویژگی های جدید روبرو خواهید بود. بیان این تفاوت ها  برای انتخاب هرچه بهتر شما، میان یکی از این دو مورد بود، تا برای ویلای خود بهترین انتخاب را داشته باشید. نوسازی ویلا تقریبا شبیه یک طراحی و برنامه ریزی اولیه است. شما در بازسازی ویلا نیاز دارید با یک متخصص طراحی و اجرای پلان ویلا مشورت کنید. هرچند بازسازی ویلا نیز به مشاوره نیاز خواهد داشت.

مشاوره رایگان بازسازی

اگر به دنبال طراحی ویلا شیک در تهران یا سایر شهرستان ها هستید یا برای استعلام قیمت و مشاوره درباره ی چگونگی طراحی ویلا به راحتی بر روی دکمه ی مقابل کلیک کنید و با ما در تماس باشید.

هزینه بازسازی ویلا 

در رابطه با هزینه های بازسازی ویلا میشود گفت که شما با هر بودجه ای میتوانید دست به بازسازی ویلا بزنید. چرا که بازسازی ویلا بازه گسترده ای از تغییرات و هزینه ها را در بر میگیرد. شما میتوانید با یک نقاشی ساده و رنگ آمیزی دیوار ها به یک ویلای نو دست پیدا کنید و یا میتوانید به فکر اضافه کردن استخر و یا درست کردن محیط بازی برای بچه ها  در ویلای خودتان باشید و حتی بسیاری از مواقع افزایش طبقات و گسترش ویلا هم در بازسازی ویلا صورت میگیرد. این تغییر ها که در بازسازی ویلا وجود دارد به علت آزادی فضایی بیشتر و مساحت بیشتر این جنس از ساختمان ها نسبت به ساختمان های آپارتمانی میباشد. از این رو هزینه های ساخت ویلا در دفتر پیمانکاران ، قبل از شروع هر کاری و با توجه به میزان تغییرات مورد نیاز هر ویلا به طور دقیق محاسبه میشود. ما معتقد هستیم شما قبل از هر کاری باید از هزینه های مورد نیاز بازسازی ، ساخت و طراحی مطلع شوید تا بتوانید با خیال راحت و با برنامه ریزی دقیق تصمیم نهایی خودتان را بگیرید.

اما اگر بخواهیم به صورت کاملا حدودی هزینه هر متر بازسازی ویلا را اعلام کنیم میتوانیم بگوییم بازسازی ویلای شما با توجه به میزان تغییرات و میزان فرسودگی ویلا و همچنین محل قرار گیری ویلا و شرایط محیطی حدودا بین ۱.۵۰۰.۰۰۰ تا ۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان در هر متر مربع هزینه دارد . بیشتر ویلاها معمولا دارای طول عمر بالای ۳۰ یا حتی ۵۰ سال هستند. اما بازسازی ویلا یا نوسازی ویلا میتواند یک ویلای نوساز را در اختیار شما قرار دهد. ویلاها معمولا به نسبت وزن کمی ‌که نسبت به آپارتمان ها و ساختمان ‌های بلند مرتبه دارند، نیاز به فونداسیون خیلی بزرگ و سازه های سنگین ندارند. البته این به معنای کم اهمیت بودن سازه ویلاها نخواهد بود. بلکه فقط از سنگینی آن ها کاهش میدهد. به همین دلایل معمولا عمر یک ویلا بسیار طولانی تر و بیشتر از آپارتمان های معمولی هستند.

قیمت بازسازی ویلا

اما با گذشت زمان احتمالا متریال داخلی ویلاها فرسوده شده، و حتی نقشه‌های ویلاها نیز نیاز به تغییر پیدا میکنند. راه حل ما ، بازسازی ویلا قدیمی ‌و یا نوسازی ویلاها میباشد. نوسازی های ویلا مدرن میتواند یک ویلا را از صفر تا صد برای شما نو کند، و بازسازی ویلا میتواند تمام عیب وایراد هایی  که از قبل داشته کاملا برطرف کند .و یک خانه جدید با مد روز و زیبا در اختیار تان خواهد گذاشت. چرا باید ویلا را نوسازی کرد؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که وقتی سراغ نوسازی ویلا میرویم که از ویلای قدیمی ‌خود خسته شده‌ ایم و میخواهیم تغییراتی اساسی در آن ایجاد کنیم. ویلای قدیمی که نمای آن فرسوده شده‌اند، قابل استفاده نخواهد بود. حتی میتواند خطرناک باشد و خطر تخریب ساکنین را تهدید کند. در نتیجه اگر ویلای شما، دچار پوسیدگی شده، بهتر است که از همین امروز به فکر درست کردن آن باشید. تخریب ویلا و از نو ساختن آن، میتواند هزینه‌‎های زیادی داشته باشد ، بنابراین برای کاهش میزان هزینه‌ها، نوسازی و بازسازی یک ویلا میتواند گزینه مناسب ‌تری باشد. بازسازی یا نوسازی ویلا، میتواند 20 الی 30 سال دیگر به عمر ویلای شما اضافه کند. همچنین در بازسازی ویلا هزینه کمتری نسبت به تخریب و از نو ساختن ویلا، پرداخت خواهید کرد.

 و هر آنچه در رابطه با بازسازی ویلا باید بدانیم را با شما در میان بگذاریم. نوسازی ویلا و بازسازی ویلا شاید در عبارت بسیار شبیه به هم باشند و در خیلی از موارد به جای هم استفاده شوند. اما این دو تفاوت‌های اساسی و چشمگیری با یکدیگر دارند. با گذشت  زمان علاوه بر قسمت های ظاهری به کار رفته در ویلا، قسمت های درونی آن مانند لوله کشی‌ها، سیم کشی و سایر قسمت های درونی ویلا نیز ممکن است دچار پوسیدگی و خرابی شوند.

ویلا سازی فرآیند صفر تا صدی ساخت یک سازه ویلایی در زمینی خالی است اما گاهی اوقات زمینی که ویلا سازی در آن انجام می‌شود دارای ساختمانی است که شرایط سکونت داشته و از نظر مقاومت وضعیت مناسبی دارد. در چنین شرایطی می‌توان با انجام یک بازسازی جزئی یا کلی، ظاهری جدید برای ویلا ایجاد کرد و حتی سبکی جدید در آن طراحی کرد. بازسازی ویلا در ظاهر ساده‌تر اما در عمل پیچیده‌تر از ویلا سازی از صفر است.

نکات بازسازی ویلا

  1. تعیین اهداف بازسازی
  2. برنامه‌ریزی دقیق
  3. انتخاب پیمانکار یا تیم بازسازی
  4. نظارت بر اجرای پروژه
  5. رعایت نکات ایمنی
  6. بودجه‌بندی
  7. انتخاب مصالح مناسب
  8. رعایت اصول زیبایی‌شناسی