بهترین دوربین مداربسته برای ویلا

با استفاده از دوربین مدار بسته ویلا می‌توانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. به دلیل اینکه ویلا اکثر اوقات خالی از ساکنین می‌باشد و بیشتر برای تفریحات در نظر گرفته شده و عبور مرور در آن همیشگی نیست لازم است که از دوربین مدار بسته شبه دلیل امنیت و نظارت بر این مکان ‌ها استفاده کنیم.

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته

 1.  نظارت دائمی : دوربین های مدار بسته توانایی تصویربرداری ۲۴ ساعته را دارند. شما می‌توانید از تمام اتفاق ‌هایی که در ویلا و یا باغ تان رخ می‌دهد با خبر باشید. برای این کار می‌توانید از هارد دیسک ‌هایی با حجم بالا استفاده کنید.
 2.  کنترل از راه دور : شما می‌توانید تلفن خود را به دوربین وصل کنید و هر زمان که اراده کنید تصویر را به صورت زنده مشاهده کنید، با این کار شما از راه دور نیز بر ویلای خود نظارت دارید.
 3.  امنیت کامل : دوربین های مدار بسته دید در شب، توانایی ضبط تصاویر را در تاریکی دارند و هر اتفاقی که در شب رخ می‌دهد را ضبط کرده و باعث می‌شود شما یک فضای امن را داشته باشید.
 4.  هزینه مناسب : استفاده از دوربین برای نظارت و حفظ امنیت این مکان ‌ها از نظر هزینه مناسب‌ تر از استخدام افرادی برای حراست می باشد. همچنین داشتن سگ ‌های نگهبان هزینه بیشتری نسبت به دوربین مدار بسته دارد.
 5.  ارزش بیشتر ملک : سیستم دوربین مدار بسته نصب شده در باغ و ویلای شما می‌تواند ارزش ملک تان را افزایش دهد، زیرا افراد هنگام خرید بیشتر جذب ویلاهایی می‌شوند که به سیستم های امنیتی مجهز باشد.

چه نوع دوربینی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین دوربین مدار بسته برای ویلا باید مواردی مانند مساحت ملک، نیازهای امنیتی و ویژگی‌های فنی را در نظر بگیرید دوربینی که انتخاب می‌کنید باید امکاناتی مانند دسترسی از راه دور را داشته باشد. به طور کلی دوربین مدار بسته شما باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 1.  مقاوم در برابر آب و هوا : دوربین‌ هایی که دارای استاندارد ۶۶Ip و بالاتر می‌باشند در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم هستند.
 2.  کیفیت تصویر : حداقل کیفیت مورد نیاز ۱۰۸۰ است که بتواند علاوه بر وضوح جزئیات، دید در شب قوی نیز داشته باشد.
 3.  میزان فضای ذخیره سازی : دوربین مدار بسته شما باید حداقل بتواند فیلم های ۲ تا ۳ هفته اخیر را ذخیره کند.
 4.  میزان پوشش : دوربین ها را با زاویه باز بالا قرار دهید تا به همه نقاط ملک خود دسترسی داشته باشید.
 5.  مقاوم در برابر ضربه : دوربین مدار بسته باید استاندارد لازم را داشته باشد تا در برابر ضربه‌ های احتمالی مقاوم باشد. استاندارد لازم Ik10  می باشد.
 6.  نظارت داشتن بر رفتار : با دوربین های مدار بسته می‌توانید به نظارت و مدیریت کارکنان یا پرسنلی که در باغ یا ویلا کار می‌کنند بپردازید.

مطالب بیشتر: آیا درب ضد سرقت برای ویلا امن است؟ + مزایا

معرفی بهترین برند های دوربین مدار بسته

هایک ویژن : این دوربین با وضو تصویر ۸ مگاپیکسل دید در شب با irl eds قابلیت اطلاع رسانی تلفنی و تشخیص حرکت و همچنین مقاومت در برابر شرایط جوی را دارد. مدل دیگر این برند با ویژگی‌های دید در شب، وضوح تصویر ۴ مگاپیکسل و دسترسی از طریق موبایل و کامپیوتر برای محیط های کوچکتر مناسب می‌باشد.

برند داهوا : داهوا مدل IPC با وضوح ۵ مگاپیکسل قابلیت دید در شب، زاویه دید قابل تنظیم و قابلیت تشخیص حرکت را دارد. همچنین این مدل قابلیت مقاومت در برابر شرایط جوی و امکان اتصال به شبکه ابری را نیز دارد. داهوا مدل DH این دوربین قابلیت زوم اپتیکال ۳ برابر، اطلاع رسانی از طریق موبایل، تشخیص حرکت و دید در شب را دارد.

نکته ی پایانی

از دوربین مدار بسته ویلا برای کنترل و امنیت ویلا استفاده می‌شود. با استفاده از دوربین مدار بسته شما می‌توانید از راه دور ویلای خود را کنترل کنید و نظارت دائمی داشته باشید. استفاده از دوربین مدار بسته هزینه کمتری نسبت به استخدام افرادی برای حراست نگهبانی دارد. شما باید دوربینی را برای ویلا انتخاب کنید که قابلیت دید در شب، دید وسیع، کنترل از طریق دستگاه‌های هوشمند و اطلاع رسانی در صورت شناسایی فعالیت مشکوک را داشته باشد. از میان دوربین های مدار بسته برند هایک ویژن و داهوا بهترین نوع دوربین مدار بسته می‌باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *