طراحی داخلی ویلا

 لازم است برای داشتن بهترین طراحی داخلی ویلا، حتما از یک تیم طراحی و دکوراسیون داخلی حرفه ای استفاده کنید که بتوانند نیازهای شما را به خوبی بشناسند و در جهت آن ها طراحی و دکوراسیون را پیش ببرند.

به علاوه از آن جایی که معمولا در طراحی ویلا با یک فضای گسترده روبرو هستیم و در محوطه داخلی ویلا ، دست طراح برای اعمال استانداردهای دکوراسیون خاص، باز است؛ میتوان بهترین استفاده از چنین فضایی را داشت

تجهیزات بروز

ابزار و تجهیزات به روز یکی از ارکان اصلی مجموعه ویلاسازی می باشد.

طراحی مدرن

طراحی های مدرن و به روز مجموعه ما باعث رضایت شما مشتریان ما می شود.

مهندسین باتجربه

در مجموعه ویلاسازی مهندسین باتجربه و باسابقه در حال فعالیت هستند.

مصالح درجه یک

یک ویلای اصولی به مصالحی عالی و مرغوب نیاز داردکه ویلاسازی حرف اول را می زند.

به همین شکل نقش نورپردازی نیز در طراحی داخلی ویلا و دکوراسیون آن فوق العاده تاثیر دارد. ‌

شما می توانید از یک نورپردازی اصولی برای هویت بخشی درست به بنای ویلا، استفاده کرد و از یک فضای عادی و معمولی، یک اقامتگاه باشکوه و زیبا به وجود بیاورید. ویلای تلفیقی همانطور که از اسم آن مشخص است ترکیب یا تلفیقی از چند سبک است و نقاشی دیوار است. نکته مهم اینجاست که این طراحی با خلاقیت باید انجام شود تا زیبایی و چشم انداز ویلا با مهارت بالا انجام شود و یک طراحی نا منظم نباشد. افرادی که به دنبال تنوع هستند و میخواهند با بازسازی ویلا به سمت ویلایی مطابق سلیقه خود بروند که وجه متمایزی با دیگر ویلاها داشته باشد باید به سراغ ساخت ویلای تلفیقی بروند

ویلا فلت که به ویلای همکف نیز شهرت دارد به ویلاهایی گفته می شود که دارای هیچگونه پله یا طبقه ای نیستند و رفت و آمد در این گونه ویلاها بسیار آسان است ، و همچنین محوطه سازی ویلا نیز  به وضوح قابل مشاهده است. برای آن که بتوانید طراحی داخلی ویلا کلاسیک دوبلکس با نمای ایرانی را به شکلی بی نقص و درست مطابق با چیزی که سبک طراحی داخلی ویلا امروزی می طلبد، پیاده سازی کنید؛ لازم است که در خصوص طراحی داخلی کلاسیک و در ضمن استانداردهای طراحی داخلی ویلا های دوبلکس بیشتر بدانید .

طراحی داخلی ویلا کلاسیک

طراحی داخلی ویلا کلاسیک باید درست منطبق با مولفه های ساخت فضاهای کلاسیک شکل بگیرد. این مولفه ها را باید در مواردی چون استفاده از رنگ های مات برای دیوارها و همین طور بخش بندی فضا به شکلی بگیرید که هر قسمت دارای ویژگی مخصوص به خود باشد. در پی آن لازم است که استفاده از نورپردازی و همین طور کف سازی به شکلی انجام شود که هیچ چیزی از فضای فانتزی در آن دیده نشده و در همه جا همان ساختار کلاسیک را بتوان یافت.

تفاوت طراحی ویلای مدرن با  کلاسیک

تفاوت طراحی ویلا مدرن با کلاسیک به استفاده از متریال مختلف در گام اول مربوط می شود. پس از آن سبک چیدمان و به طور کلی نحوه محوطه سازی داخلی نیز کاملا از این تفاوت سبک و ساختار متاثر خواهد شد. زمانی که شما تصمیم به طراحی ویلا به سبک مدرن می گیرید، همه چیز گرفته از محوطه سازی تا نمای ویلا و طراحی داخلی آن، با استفاده از طرح های غیرقرینه و به کار بردن اجزا و متریال جدید و به روز خواهد بود.

این در حالی است که برای محوطه سازی به سبک کلاسیک، باید در همه ساختارها قائم به قرینه سازی بوده و از رنگ های خنثی و سبک های سنگین استفاده شود. همین ساختار را در نمای کلاسیک و طراحی داخلی ویلا خواهیم داشت

 

مشاوره رایگان طراحی ویلا

اگر به دنبال طراحی ویلا شیک در تهران یا سایر شهرستان ها هستید یا برای استعلام قیمت و مشاوره درباره ی چگونگی طراحی ویلا به راحتی بر روی دکمه ی مقابل کلیک کنید و با ما در تماس باشید.

طراحی داخلی ویلا دوبلکس

برای آن که طراحی داخلی ویلا دوبلکس به بهترین شکل انجام شود، لازم است که تناسبی میان سبک ساخت ویلا و محوطه سازی آن و طراحی داخلی ویلا دوبلکس وجود داشته باشد. این طراحی داخلی باید متاثر از ارتباط آزاد میان طبقات ویلا بوده و یک هماهنگی بین آن ها وجود داشته باشد.

در طراحی داخلی ویلا دوبلکس، باید به باز بودن فضا و همین طور طراحی عمودی پلان باز اتکا داشت. در اصل میخواهیم برای فضا سازی، به جای استفاده از مرز بندی های سخت و پیچیده، به سراغ تکنیک های جدید معماری داخلی برویم . چند نوع طراحی داخلی مخصوص ویلای خاص داریم که هر کدام متفاوت از دیگری است . برای مثال

۱.طراحی داخلی ویلای کلاسیک

طراحی داخلی ویلای کلاسیک از جذاب ترین سبک های طراحی ویلا به حساب می آید. طراحی داخلی ویلای کلاسیک با به کار بردن سنگ های مجلل، دیوارهای با ارتفاع قابل توجه و بیشتر از حد معمولی، ستون های سنگی و مرمرین مرتفع، پنجره های متقارن، مبلمان و سرویس ناهارخوری استیل و ، آینه های قدی، مجسمه های مرمرین، کاغذ دیواری های لوکس و … تکمیل می شود.

۲.طراحی داخلی ویلای مدرن

برای آن که بتوان یک طراحی داخلی ویلای مدرن بی نقص را انجام داد ، نیاز به استفاده از مبلمان مدرن و همین طور دیگر تجهیزات کاملا لوکس و امروزی داریم. حتی نوع نورپردازی در دکوراسیون داخلی چنین ویلایی، باید مطابق با استانداردهای مدرن باشد. کنار گذاشتن اصل قرینه سازی یکی از مولفه هایی است که طراحی داخلی ویلاهای مدرن را شکل می دهد. از این روی به جای پرداختن به قرینه سازی تمام اسباب و وسایل، لازم است که در ایجاد دکوراسیون داخلی یک ویلای مدرن، به دیگر ترکیبات هندسی پرداخت.

۳. طراحی داخلی ویلا کوچک

طراحی داخلی ویلا کوچک باید به شکلی صورت بگیرد که بتوان از فضای محدود، بهترین بهره برداری را داشته و تا حد امکان فضا را بازتر و گسترده تر نشان داد. استفاده از تجهیزات و وسایلی که آن قدرها جاگیر نبوده و فضا را کوچک تر نشان ندهند، میتواند بهترین تاثیرگذاری را داشته باشد.

۴. طراحی داخلی ویلا روستیک یا روستایی

اگر به خانه‌ باغ‌های روستایی سر زده باشید مشاهده کرده‌اید که این خانه‌ها سقف‌هایی چوبی دارند که با الوارهای موازی و یا ضربدری سقف خانه را ساخته‌اند. برای ساخت یک خانه به سبک روستیک شما نیز نیازمند یک سقف چوبی هستید. برای این که خانه زیباتر دیده شود و احساس یک خانه با طراحی روز و کمیاب را بدهد بهتر است سقف را با سلول‌های چوبی تزیین کنید. این کار باعث می‌شود چوب‌های مقطع و تکه شده کوچک   روی سقف خانه، یک نمای طبیعی از فضای بیرون را به خانه وارد‌ کند و نتیجه آن نزدیکی محیط داخلی با فضای بیرونی در طبیعت خواهد بود. تمام این بخش‌ ها به اندازه ی خود نزدیکی به طبیعت را در ذهن ببینده تداعی میکنند.

مهمترین ویژگی  طراحی ویلای روستیک استفاده از متریال های طبیعی و خام و بوم آورد بدون پرداخت می باشد ، کمبود امکانات در این نواحی مانع استفاده از متریال های مدرن و لوکس می شود اما خشونت و متریال طبیعی باید در تمامی اجزای ویلای این سبک به خوبی نمایان باشد . چوب و سنگ اصلی‌ ترین متریال در این سبک از طراحی ها می باشد .

مناطق معتدل و گرم بخش وسیعی از طراحی نمای ویلا ها را الوارهای چوبی به خود اختصاص می دهند و در مناطق سرد نیز سنگ های طبیعی و سنگ های لاشه بنای ساختمان را می پوشاند این نوع از متریال ها هم  فضاهای داخلی و هم نمای ویلا را در بر می گیرند و حتی در برخی موارد نیز با استفاده از این متریال مبلمان ثابت قابل اجرا هستند . سبک دیگری از طراحی باغ ویلا  سبک روستیک است، در این سبک طراحی بیشتر از چوب‌های کنده ای استفاده میکنیم، آلاچیق‌ها و نیمکت‌های چوبی و میز‌هایی  که از الوار‌ها  و کنده‌های  قطور درست شده اند.

شومینه‌هایی گازی اما با نمای  هیزمی  ‌نیز در این نوع از طراحی ویلا باغ بسیار دیده می‌شود. در همه موارد فوق شما فضایی گرم و صمیمی‌در محوطه سازی و طراحی باغ خود دارید که مناسب دورهمی ‌ها  و جمع‌ های دوستانه و صمیمانه  خواهد بود. تنها سلیقه شماست که تعیین میکند از چه سبکی استفاده شود ‌.

پروژه های طراحی داخلی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *