طراحی ویلا در کردان

کردان هم مانند سایر مناطق مشابه نظیر شهریار، لواسان و دماوند از آب و هوایی بسیار پاک و تمیز برخوردار میباشد و همیشه جریان اکسیژن در هوای این مناطق نشاط آور است .

طراحی ویلا در کردان مزایای خاص خود را دارد که یکی از آنها آب و هوای عالی آن مطقه است.

طراحی ویلا در کردان

کردان در 15 کیلومتری کرج قرار گرفته است و به یکی از بهترین مناطق  برای ساخت و ساز ویلا های لوکس و لاکچری تبدیل شده است. برای ساخت و طراحی ویلا در کردان، باید با توجه به وضعیت منطقه و ویلا های اطراف، مساحت زمین و … و همین طور بودجه در اختیار، تصمیم گیری کرده و توصیه میشود که انجام این کار را به دست تیم های حرفه ای و مجرب بسپارید تا نتیجه کار، محصول ساختمانی با کیفیت و بی نقص باشد.

احتمالا یک طرح ذهنی از چیزی که می خواهید به عنوان یک ویلا در کردان داشته باشید، در نظر دارید و باید این طرح با در میان گذاشتن آن با تیم های ساخت و ساز حرفه ای ویلا، با استانداردها تطابق داده شده و بخش هایی از آن احتمالا تصحیح گردد.

نکته ی قابل توجه : اگر هنوز نسبت به خرید زمین اقدام نکرده اید، توصیه می کنیم پیش از انتخاب و خرید زمین نیز مشاوره ای با تیم های ساخت و ساز داشته باشید تا بهترین مناطق برای خرید زمین در کردان که ویژگی  بهتری برای ساخت و ساز داشته باشند را انتخاب نمایید. به این شکل خرید زمین را به شکلی عالی انجام داده و تیم طراحی و ساخت ویلا نیز می تواند بهترین بهره برداری از آن را داشته باشد. به یاد داشته باشید که در ساخت و ساز ویلا تنها با ساخت ویلا روبرو نیستیم و باید برنامه مشخص و تکمیلی برای ایجاد محوطه سازی ویلا نیز داشته باشیم.

از جمله مواردی که در هزینه ساخت ویلا در کردان تاثیرگذار است، عبارت ‌اند از:

  • مساحت بنا
  • موقعیت جغرافیایی
  • نوع متریال
  • سبک ویلا
  • نوع سازه‌ ی ساختمان ویلایی

طراحی و ساخت ویلای کردان از ۳ نظر مورد توجه بسیاری از کارفرمایان و کاربران است:

  1. فاصله نزدیک آن با تهران
  2. محیطی با آب و هوای مطلوب
  3. وجود جاذبه های گردشگری همچون کوه و رودخانه

هزینه ی طراحی ویلا در کردان

هزینه ساخت ویلا بسته به متراژ ساختمان و طرح اولیه ای که برای ساخت آن در نظر گرفته اید، متفاوت خواهد بود. واضح است که ساخت یک ویلای دوبلکس در مقایسه با ساخت ویلای فلت متفاوت خواهد بود و هر چقدر که برای ساخت ویلا طراحی پیچیده تر و لوکس تر در نظر گرفته باشید، هزینه ساخت و ساز آن نیز بالاتر خواهد بود.

 از سبک‌های پرطرفدار در طراحی و ساخت ویلای کردان میتوان به مدرن و کلاسیک اشاره کرد، سبک مدرن به دلیل استفاده از چند متریال و قدیمی نشدن طراحی از طرفداران زیادی برخوردار است و سبک کلاسیک در ساخت ویلای کردان به دلیل القا کننده بودن حس شکوه و عظمت از محبوبیت زیادی دارد.

از جمله سبک‌های ساخت ویلای کردان میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

ساخت ویلای کردان به سبک سنتی-ایرانی

ساخت ویلای کردان به سبک مدرن

ساخت ویلای کردان به سبک روستیک

ساخت ویلای کردان به سبک کلاسیک

ساخت ویلای کردان به سبک مینیمال

پروژه های ویلاسازی در کردان